fajerwerki gorzów wlkp.
o nas
pokazy sztucznych ogni
pirotechnika weselna
systemy odpalające
galeria
kontakt
pirotechnika weselna Gorzów Wlkp.
SZTUCZNE OGNIE NA WESELE
Ślub oraz wesele jest szczególnym dniem każdego człowieka , który wchodzi w związek małżeński.
Długo szukać takiej atrakcji dla gości, która w taki sposób podniosła by rangę i prestiż imprezy oraz wzbudziła tyle podziwu jak piękny pokaz sztucznych ogni. Warto podczas przygotowań do tego wyjątkowego dnia rozważyć oprawę efektów pirotechnicznych jako sprawdzony element uatrakcyjnienia imprezy.
Udany pokaz pirotechniczny powinien być tak zsynchronizowany z innymi fragmentami uroczystości, aby zapadł wszystkim na zawsze w pamięci. Nasze doświadczenie, pozwala dopasować się do naturalnej scenerii, rzeźby terenu lub scenografii wewnątrz pomieszczeń. Wieloletnia praktyka wskazuje że spektakl pirotechniczny musi być urozmaicony każdy widz powinien znaleźć dla siebie coś szczególnie pięknego.
Przygotowanie pokazu sztucznych ogni trwa długo i jest żmudną pracą. Aby móc zaprezentować gamę różnorodnych efektów i możliwości posiadanego sprzętu, czas trwania spektaklu powinien trwać od 4 min wzwyż.

Skromniejszym rozwiązaniem mogą być oferowane przez nas gotowe pół-profesionalne zestawy do samodzielnego odpalenia. Umożliwiają one samodzielne zrealizowanie małego pokazu sztucznych ogni.
Kompletna instalacja pirotechniczna wykonana na życzenie Klienta w miejscu uroczystości (koniecznym warunkiem jest brak dostępu do niej jakichkolwiek osób nieupoważnionych, szczególnie dzieci). Jest ona uruchamiana za pomocą pilota zdalnego sterowania na fale radiowe.
ANTARIA - pirotechnika weselna Gorzów Wlkp.

ANTARIA - pirotechnika weselna Gorzów Wlkp.

firma z klasą CERTYFIKAT

. home
. o nas
. pokazy sztucznych ogni
. pirotechnika weselna
. systemy odpalające
. galeria
. kontakt
. partnerzy
. polityka prywatności
ANTARIA - profesjonalne pokazy pirotechniczne, fajerwerki // Tel.: +48 607 507 637 // Gorzów Wlkp.
Designed by factoryForm.com ©