home
o nas
pokazy sztucznych ogni
pirotechnika weselna
systemy odpalające
galeria
kontakt
zaufali nam
Profesjonalna firma w każdym słowa znaczeniu bardzo ładny pokaz sztucznych ogni bardzo dziękujemy za te emocje.
ANIA I ROBERT

Witamy!!! Z ręką na sercu polecamy Pana Bartosza stworzył coś niezapomnianego na naszym weselu wszyscy goście byli zaskoczeni pokazem sztucznych ogni po prostu rewelacja. Gdy oglądamy film z wesela za każdym razem mamy gęsią skórkę na ciele gdy widzimy ten pokaz. bardzo dziękujemy za pełne zaangażowanie i za to, że jest ktoś tak utalentowany w tym co robi.
Pozdrawiamy Natalia i Krystian

Posłuchajcie!!! Od wesela minęły ponad dwa lata a my nadal zachwycamy się gdy oglądamy wesele. Świetnie, profesjonalnie! Bartek po prostu lubi to co robi i to widać. Poza tym przesympatyczny facet, ma mnóstwo ciekawych pomysłów a efekty ich realizacji są niesamowite!!! Nawet nie marzyliśmy o takiej pamiątce. Polecamy. Przekonajcie się sami!
Ewelina i Piotrek

Jeśli stoicie przed dylematem co tu jeszcze dodać do waszego wesela obawiacie się czy wasi goście będą zadowolenia zatrudnijcie firmę Antaria oni na pewno dostarczą niezapomnianych wrażeń na waszym weselu. widziałam wiele pokazów ale ten który zobaczyłam na własnym weselu po prostu mnie zamurowało. Dziękuję i polecam wszystkim którzy chcą coś wyjątkowego na swoim weselu.
KASIA I KRZYSZTOF
Zobacz film video z jednego z naszych pokazów ślubnych...

Antaria video

ANTARIA - pirotechnika weselna

ANTARIA - pirotechnika weselna

. home
. o nas
. pokazy sztucznych ogni
. pirotechnika weselna
. systemy odpalające
. galeria
. kontakt
. partnerzy
ANTARIA - profesjonalne pokazy pirotechniczne // Tel.: +48 607 507 637 // Gorzów Wlkp.
Designed by factoryForm.com ©