Firma

Jesteś tu: Strona główna > Fajerwerki > Wyrzutnie / Baterie

Pirotechnika weselna

Antaria

Od wielu lat z prawdziwą pasją zajmujemy się organizacją profesjonalnych pokazów ogni sztucznych oraz sprzedażą artykułów pirotechnicznych.

Pokazy pirotechniczne

ANTARIA z Gorzowa Wlkp. jest przedsiębiorstwem, które funkcjonuje w branży pirotechniki widowiskowej, oraz handlu materiałami pirotechnicznymi.

Posiadane przez nas doświadczenie pozwala zrealizować dowolnej wielkości pokazy. Jesteśmy przygotowani technicznie do sprostania wymagań klientów a nasz towar jest selekcjonowany i dobierany w taki sposób aby zapewniał najwyższą jakość co gwarantuje zadowolenie publiczności oraz co najważniejsze wpływa na bezpieczeństwo pokazu.

Hurtowani pirotechniki

Pokazy

W naszej pracy podczas pokazów , oraz handlu wykorzystujemy towar wiodących importerów w kraju jak JORGE, TRIPLEX, KLASEK ,TROPIC , PIROMAX , FUNKE, Oferowany przez nich asortyment gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie produkty, którymi dysponujemy spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa

petardy
fajerwerki

Pirotechnika weselna

Ślub oraz wesele jest wyjątkowym dniem dla obojga ludzi wchodzących w związek małżeński. Długo szukać takiej atrakcji dla gości, która w taki sposób podniesie rangę i prestiż tego wydarzenia oraz wzbudzi u gości tyle zachwytu i podziwu jak piękny pokaz sztucznych ogni.