Pirotechnika weselna

Jesteś tu: Strona główna > Fajerwerki > Wyrzutnie / Baterie

Widowiska pirotechniczne

Aranżacji, projektowania i realizacja widowisk pirotechnicznych na najwyższym europejskim poziomie.

Ślub oraz wesele jest wyjątkowym dniem dla obojga ludzi wchodzących w związek małżeński. Długo szukać takiej atrakcji dla gości, która w taki sposób podniesie rangę i prestiż tego wydarzenia oraz wzbudzi u gości tyle zachwytu i podziwu jak piękny pokaz sztucznych ogni. Zatem warto w trakcie przygotowań do tego wyjątkowego dnia rozważyć profesjonalną oprawę pirotechniczną jako sprawdzony element niespodzianki waszej imprezy.

Każdy pokaz pirotechniczny jest odrębnym spektaklem artystycznym, na którego realizację wpływa wiele czynników takich jak wielkość i temat imprezy, szacowana ilość widzów oraz czas pokazu, które decydują o jego ostatecznym wyglądzie oraz cenie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Każdorazowo informujemy o swoich działaniach odpowiednie służby: Państwową Straż Pożarną, Policję, Polską Żeglugę Powietrzną.

Znajdź mnie na Wesele z klasą

Pirotechnika weselna

Mniejszy budżet?

Wychodząc naprzeciw naszym klientom , których budżet jest skromniejszy, pragniemy zaproponować Państwu coś nowego mianowicie Pokaz Sztucznych Ogni do samodzielnego odpalenia. Nasza ekipa dobierze i przygotuje dla Państwa takie efekty, które możecie bezpiecznie i samodzielnie odpalić za pośrednictwem jednego Lontu.

Hurtownia pirotechniki
fajerwerki

Idealny czas

Należy jednak pamiętać, że z jednej strony za długi pokaz może znudzić widzów, a z drugiej za krótki wzbudzić niedosyt u widza. Z doświadczenia naszej firmy możemy zasugerować, że optymalnym pokazem jest taki, który mieści się w czasie 5-15 minut. To pozwala stworzyć niezapomniany spektakl artystyczny, który na długo zostanie w sercach Państwa i Państwa gości.